یازدهمین دوره ی مسابقات ملی هوافضا

 

به یازدهمین دوره‌ی ‌«مسابقات ملی هوافضا» خوش آمدید!

 

دانشکده‌ی مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) برای یازدهمین سال متوالی با اهدافی چون ترویج دانش هوافضا، ترغیب دانش‌پژوهان به تحقیق و فعالیت خلاقانه در این زمینه، تقویت مهارت انجام کار‌ گروهی، فراهم‌سازی بستری مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان برای ارائه دستاوردهای خود و نیز ایجاد محیطی دوستانه در دانشگاه برای ارتباط هرچه بیشتر شرکت‌کنندگان با دانشجویان و اساتید، اقدام به برگزاری مسابقات ملی هوافضا می‌نماید. یازدهمین دوره‌ی این مسابقات در اردیبهشت‌ماه سال 1398 و در قالب 6 لیگ راکت‌آبی، هاورکرافت، گلایدر، سرعت پهپبادها، گلایدر آزاد و اویونیک برگزار می‌گردد که در این بین لیگ‌های راکت‌آبی، هاورکرافت و گلایدر مخصوص دانش‌آموزان و لیگ‌های پهپادسرعتی، اویونیک و گلایدر آزاد از لیگ‌های کلاس آزاد است.

 


 

شما می‌توانید برای دریافت آخرین اطلاعات و تغییرات در رابطه با این مسابقات به وب سایت ما به آدرس “Aerocomp.ir” مراجعه کنید.
در ضمن نظرات و پیشنهادات خود را می‌توانید از طریق شناسه تلگرام “t.me/aerocomp2019” یا بخش پشتیبانی در وب‌سایت مسابقات با ما در میان بگذارید. کمیته اجرایی مسابقات، پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده‌ی شما در جهت ارتقای سطح مسابقات است.
حضور شما در این دوره از مسابقات موجب افتخار ما خواهدبود. 
 
 
با آرزوی توفیق روزافزون
دبیرخانه مسابقات ملی هوافضا